Ostmine
Meie veebipoest ostu sooritamiseks peate end kasutajaks registreeruma või jätkama ostmist külalisena (ilma kasutajaks registreerimiseta). Registreeritud kasutaja võimaldab salvestada ja eemaldada tooteid ostukorvi ning soovikorral ostuprotsess pooleli jätta ning viia see lõpuni kunagi hiljem.

Peale ostuprotsessi lõpuniviimist saate automaatse teate e-postile, kus on näidatud Teie tellimuse summa ja tellimuse number.
 
Kui tekib lisaküsimusi toote kohta, siis saate saata e-kirja aadressile info@locknet.ee või kasutada meie veebilehel olevat kontaktinfot. Vastame teile hiljemalt 5 tööpäeva jooksul. Toodete lisatud tootepildid võivad olla illustratiivsed.

 
Maksmine

Makse sooritamiseks valige tellimuse vormistamise leheküljel endale meelepärane makseviis.
Toodete eest saate tasuda pangaülekandega ja paluda kaup toimetada Teie poolt valitud aadressile või tulla ise järgi kaubale aadressile Maakri 28A, Tallinn 10145.

Toodete eest tasumise makseviisid on: Internetipoe poolt väljastataval tellimusel toodud summa OÜ Locknet arveldusarvele Swedpangas: EE542200221025183480 või SEB pangas: EE791010220038488011.
 
Maksekorralduse täitmisel kirjutage selgituse väljale tellimuse number. Originaalarve saadetakse koos kaubaga. Kui 5 tööpäeva jooksul peale tellimuse esitamist ei ole raha laekunud, siis teie tellimus tühistatakse.